İletişime Geç

Hakkımızda

Oryx

4

Öne çıkan özelliker

2.5 m

Flatbed 2.5 m x 2 m

90 m²/s

En iyi kalitede

1080 dpi

Mükemmel baskı kalitesi

5

Renk, CMYK’ya ek olarak.

Yeni başlayanlar için ideal baskı makinesi

İnce ayrıntıların ve çeşitliliğin önemli olduğu küçük işletmeler ve uzmanlaşmış şirketler için en uygun çözüm. Oryx karlı bir üretim aracıdır. Düşük işletme maliyetleri, yüksek verimlilik ve olağanüstü dayanıklılık sayesinde sağlanan büyük katma değere güvenebilirsiniz.

Oryx 4, diğer swissQprint baskı makineleri gibi benzersiz Tip Switch Vakum tablası ile donatılmış ve çok dikkatlice segmentlere ayrılmıştır. Bireysel bölgeler bir parmak dokunuşuyla anında kapanır veya açılır. Tip Switch Vakum, yalnızca ihtiyaç duyulan yerde hareket eder ve idaresi zor ortamları bile sabit tutar. Bir kullanıcı olarak, manuel maskeleme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan çok zaman kazanırsınız.

Her swissQprint sistemi gibi Oryx 4 de ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Bu model, işletmenizle birlikte büyüyen ideal giriş seviyesi baskı makinesidir. Örneğin, bir CMYK yapılandırmasıyla başlayın ve ardından ek renk kanallarını güçlendirin, dokuz adede kadar ekleyebilirsiniz. Örneğin, bir CMYK yapılandırmasıyla başlayın ve ardından ek renk kanallarını güçlendirin veya roll to roll seçeneklerinden birine yükseltme yaparak ürün porföyünüzü güçlendirin.

 

Neon

Dikkat çekmeyi sevenlerin dikkatine! Neon Sarı ve Neon Pembe baskı yapılan ürünlere göz kamaştırıcı bir ışık katar. Ayrıca bu renkler siyah ışıkta fosforlu olma özelliğine sahiptir.

Çarpışma sonrası!

Bütün önlemlere rağmen oluşan çarpışmalarda, son teknoloji yazılımımız sayesinde baskı tam da kesildiği noktadan devam eder.

Materyal Tutuşu

Güçlü vakum sistemi, yüzeyleri düz ve sağlam bir şekilde yerinde tutar.

Tip Switch Vakum

Kontrollü basınç altı vakum sistemi; güçlü ve sessiz

Flip - Çift Taraflı baskı

Çok hızlı bir şekilde pinpoint kayıt noktaları oluşturarak çift taraflı baskılar oluşturabilirsiniz. Hem de düzensiz kesilmiş materyaller üzerinde bile!

Just Repeat!

Bir seri halinde birebir aynı ürünü veya RIP gerektirmeyen farklı birkaç ürün mü basıyorsunuz? Just Repeat özelliği tam size göre.

3D Efektli Baskılar

Droptix; transparan medyalar üzerinde 3D görsel efektli basıklar üretebilirsiniz.

İki taraftan da görünüm!

Transparan baskılar çok etkili olabilir. Katmanlar 1 pass'ta basılarak birbirlerinin tam anlamıyla üstüne gelmesi sağlanır. Böylece aradaki ışık kaçakları engellenir.

Seçenekler

Roll to Roll seçeneği

Roll to Roll seçeneği flatbed baskı makinenizi bir roll to roll baskı makinesine dönüştürmenizi sağlar.

Board seçeneği

4 m uzunluğa kadar sert malzemelere kusursuz baskı yapabilme imkanı sağlar.

Çift Rulo seçeneği

Baskı makinenizde 2 adet ruloyu paralel olarak çalıştırarak, verimliliğinizi daha da yukarılara taşıyabilirsiniz.

Renkler

9 adet renk kanalı kullanılabilir; hem de nasıl bir düzende isterseniz.

Rob

Flatbed baskı makinenize malzeme yükleyen ve baskı makinenizden malzeme indiren robot.