İletişime Geç

Hakkımızda

Oryx

3

Öne çıkan özelliker

2.5 m

Flatbed 2.5 m x 2 m

65 m²/s

En iyi kalitede

9

Her birini ayrı konfigüre edin

5

Renk, CMYK’ya ek olarak.

Küçük hacimli işler için

Sektörde yeni misin? Yoksa yaratıcı ya da deneysel mi?

Kalite ve esneklik bakımından bu geniş format UV LED baskı makinesi, kardeşleriyle aynı seviyededir. Sadece işi tamamlaması için biraz daha zamana ihtiyaç duyar.

Piyasadaki herkesin yüksek performanslı bir baskı makinesine ihtiyacı tabi ki yok. Ancak herkesin atölyesinde piyasayla rekabet edebilecek bir baskı makinesine ihtiyacı var. Yüksek hacimli işler yerine, çeşit çeşit farklı ürünler mi üretmek istiyorsunuz? Kendinize göre yüksek standartlar mı belirlediniz? İşte Oryx 3 tam olarak da bu senaryo için geliştirilmiş bir makine. Kaliteli ve esnek baskı yapabilen UV mürekkepli Oryx 3’ün basamayacağı bir materyal neredeyse yok.

Pratik

Kalite ve esneklik bakımından bu geniş format UV LED baskı makinesi, kardeşleriyle aynı seviyededir. Sadece işi tamamlaması için biraz daha zamana ihtiyaç duyar.

Tüm 3. Jenerasyon baskı makinelerimiz gibi, Oryx 3’te de yeni model kontrol sistemimiz çalışmaktadır. Onu göremezsiniz ancak kullanmaya başlayınca kendini hemen fark ettirecektir. Pratik operatör asistanı size yardım etmek için her zaman yanınızda, Oryx 3’ü kullanmak çok kolay ve güvenilir.

Neon

Dikkat çekmeyi sevenlerin dikkatine! Neon Sarı ve Neon Pembe baskı yapılan ürünlere göz kamaştırıcı bir ışık katar. Ayrıca bu renkler siyah ışıkta fosforlu olma özelliğine sahiptir.

Çarpışma sonrası!

Bütün önlemlere rağmen oluşan çarpışmalarda, son teknoloji yazılımımız sayesinde baskı tam da kesildiği noktadan devam eder.

Materyal Tutuşu

Güçlü vakum sistemi, yüzeyleri düz ve sağlam bir şekilde yerinde tutar.

Tip Switch Vakum

Kontrollü basınç altı vakum sistemi; güçlü ve sessiz

Flip - Çift Taraflı baskı

Çok hızlı bir şekilde pinpoint kayıt noktaları oluşturarak çift taraflı baskılar oluşturabilirsiniz. Hem de düzensiz kesilmiş materyaller üzerinde bile!

Just Repeat!

Bir seri halinde birebir aynı ürünü veya RIP gerektirmeyen farklı birkaç ürün mü basıyorsunuz? Just Repeat özelliği tam size göre.

3D Efektli Baskılar

Droptix; transparan medyalar üzerinde 3D görsel efektli basıklar üretebilirsiniz.

İki taraftan da görünüm!

Transparan baskılar çok etkili olabilir. Katmanlar 1 pass'ta basılarak birbirlerinin tam anlamıyla üstüne gelmesi sağlanır. Böylece aradaki ışık kaçakları engellenir.

Seçenekler

Roll to Roll seçeneği

Roll to Roll seçeneği flatbed baskı makinenizi bir roll to roll baskı makinesine dönüştürmenizi sağlar.

Board seçeneği

4 m uzunluğa kadar sert malzemelere kusursuz baskı yapabilme imkanı sağlar.

Çift Rulo seçeneği

Baskı makinenizde 2 adet ruloyu paralel olarak çalıştırarak, verimliliğinizi daha da yukarılara taşıyabilirsiniz.

Renkler

9 adet renk kanalı kullanılabilir; hem de nasıl bir düzende isterseniz.

Rob

Flatbed baskı makinenize malzeme yükleyen ve baskı makinenizden malzeme indiren robot.