Nyala3

Sektörün favorisi
Piyasadaki en az operasyon ve bakım ihtiyacına duyan UV baskı makinasıdır. 3.2×2 m flatbed size çok büyük bir baskı alanı sunar. Nyala 3’ün uygulamaları evrenseldir. Pazarda bulunan, bilinen materyallerle de çalışır, nadir kullanılan malzemelerle Nyala 3 için farketmez, aynı baskı kalitesini her zaman yakalar, böylece rakiplerinizden hemen sıyrılırsınız.

Nyala

Temel Özellikler

  • 3.2 × 2 m flatbed
  • 206 m²/s maksimum üretim
  • Serbestçe ayarlanabilen 9 renk kanalı
  • CMYK + 5 renk

Çok Amaçlı

Tipik olarak Nyala 3 yüksek kapasiteli reklam teknolojileri ve endüstriyel şirketler ve zorlu ortamlar için uygun bir modeldir. Çok yönlülüğü en büyük kozudur. Bu özelliği tüm swissQprint ürünlerinde olduğu gibi modüler genişletilebilirliğinden gelmektedir. Ancak en önemli özelliği; 3.2×2 metre baskı alanıyla neredeyse baskı yapamayacağınız hiçbir format yoktur.

Kullanıcı Dostu

Bir sistemi detaylar kullanıcı dostu yapar. Nyala 3’ün hem mekanik hem de yazılım sisteminde birçok detay keşfedeceksiniz. Daha da fazlası, çevreye duyarlı kirlilik yaratmayan ve bakım gerektirmeyen LED teknolojisi sayesinde çevreye zarar vermeyen ve minimum elektrik tüketen böylesine güçlü bir baskı makinesiyle çalıştığınızı düşünün

Çok Karlı

Yüksek verimliği ve düşük işletme maliyetleri ile Nyala 3’ün karlılık açısından rakibi yok çünkü çok vardiyalı sisteme uygun çalışma kapasitesine sahiptir. %100 İsviçre mekanik teknolojisi ile üretilen Nyala 3’te işlemler hassas ve güvenle yapılır. LED lambalarının ısınma ve soğuma süreleri olmadığından günlük bakımı sadece 10 dakika sürer.

Seçenekler

Rulodan Ruloya

Rulodan ruloya seçeneği Nyala 3’ünüzü bir rulo baskı makinesine dönüştürür. 180 kg ağırlık ve 360 mm çapına kadar ruloları güvenli bir şekilde sarıp açabilir. Entegre kontrol aygıtı çekiş gücünü sorunsuz bir baskı imajı için kontrol eder ve ayarlamaları yapar.
Çift roll opsiyonu çalışmaya başladığında baskı makines 2 ruloyu paralel bir şekilde çalıştırır. Verimliliği iki katına çıkardığınızı farkettiniz değil mi? Bu sistem 100 kg’ye kadar rulo genişliğini sorunsuzca baskı yatağının üzerinde hareket ettirir. Diferansiyel milli besleme materyali sarma sırasındaki küçük bozulmaların önüne geçer.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet baskı makineleri, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devreye giriyor ve baskı malzemesini otomatik olarak ilerletiyor. Bu medya tam olarak yeni başlangıç noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot medyaları Nyala 3 flatbed yazıcıya yükler ve boşaltır. İkisi birlikte ekstradan fazla çalışarak personelin rutin görevlerini omuzlarından alır. Otomasyon kullanımı ve böylece yatırım geridönüşlerini optimize eder. Hemen hemen her geçirimsiz yüzeye sahip yeterince sert materyal işlenebilir. 10 dakika içerisinde yalnızca birkaç basit adımla Rob baskı makinesine takılır ve çalışmaya hazırdır. Birkaç başka mouse tıklamasıyla iş kurulur ve baş ağrısı ya da ek bir çaba olmadan-herşey başlar. Çünkü bu adımda ürün yazılımı işi devralır. Hem eğitilebilir Rob hem de yazıcıyla iletişim kurar.

Tandem

Tandem çalıştırmada, makine ve operatör sürekli, kesintisiz hareket için güçlerini birleştirir; sistem tarafından maksimum verimlilik, personel için fitness eğitimi. Tandem’in prensibi basittir; medya hem ön hem de arkadan baskı masasına yüklenebilir. Baskı bir tarafta devam ederken, operatör diğer tarafı yükler, böylece çalışma ters yönde de kesintisiz olarak devam eder.