İletişime Geç

Hakkımızda

Karibu

S

Öne çıkan özelliker

3.4 m

Genişlik. Tekli ya da çiftli 1.6 rulolar için

330 m²/s

Üretim. Yatırımınızı anında geri alın

9

Renk kanalı. Çoklu CMYK konfigürasyonu

1

Renk. CMYK’ya ek olarak.

Müthiş üretken roll to roll

Karibu S, kalitenin ve üretkenliğin sonucu

Bu büyük format baskı makinesi swissQprint’in UV baskı teknolojilerindeki 20 yıllık tecrübesinin ürünüdür. Karibu kullanıcıları rakiplerinden ayrılır …

Karibu S roll to roll baskı makinesi 7/24 yüksek performansla çalışabilir. Özel tasarlanmış baskı kafası konfigürasyonu Karibu S’in 330 m²/s üretim hızına çıkmasına olanak sağlamaktadır. Bu hızda dahi, Karibu S fevkalade keskin metin ve görsel baskıları yapar. Fuar stantları, billboardlar, posterler gibi materyal üretiminde öne çıkan Karibu S, 3.4 metre baskı yatağı genişliği ile sizlere çok çeşitli ürün ortaya çıkarma imkanı sağlar. Boya konfigürasyonuna Beyaz renk eklenebilmesi bu baskı çeşitliliğini artıran özellikler arasında yer alır.

Esnek Boya

Karibu S’te kullanılan UV mürekkepler tüm talepkar işlerinize en iyi cevabı verecek şekilde geliştirildi. Kesme, katlama, dikme, kopça ekleme, esneme; her ne işleminiz varsa. Esnek materyal için geliştirilen bu özel mürekkep aynı zamanda çok dirençli.

Neon

Dikkat çekmeyi sevenlerin dikkatine! Neon Sarı ve Neon Pembe baskı yapılan ürünlere göz kamaştırıcı bir ışık katar. Ayrıca bu renkler siyah ışıkta fosforlu olma özelliğine sahiptir.

Vernik Efektleri

Karibu rulo baskılarınızı vernik efekti ile göz alıcı hale getirir. Özellikle bölüm bölüm uyguladığınız vernik efektleri baskılarınızı daha dikkat çekici kılar

Kaset Sistemi

Karibu roll to roll baskı makinesinde yer alan Kaset Sistemi sayesinde ruloların yüklenmesi ve değiştirilmesi çok kolay ve hızlıdır.

Tip Switch Vakum

Tip Switch vakum sisteminde yer alan 136 adet vakum kanallarının her biri sadece parmak ucuyla açılıp kapanabilir. Başka hiçbir tekniğe ihtiyacınız yok.

Light Box

Karibu roll to roll baskı makinesi baskı alanının hemen yan tarafında ışık kutusuna sahiptir. Materyal ve zaman kaybının önüne geçilebilmesi için basılan materyaller anında Light Box alanında kontrol edilerek gerekli önlemler alınır.

X-Control

Karibu'nun taşıyıcısı belirlenen ik alan arasında hareket ettirilebilir, standart alanda ya da mesh baskı alanında. Daha da fazlası, test baskıları için X-Control flatbed benzeri bir baskı modunu simüle eder ve baskı materyalini ruloya almanıza gerek kalmadan makinenin üzerine serebilirsiniz.

Mesh Kit

Koruyucu kağıtsız mesh baskı sistemi. Hem de kurulum ve temizleme derdi olmadan. Tek yapmanız gereken önceden baskı kafasının pozisyonunu değiştirmek.

Çift Katmanlı Baskı

Aynalı, birebir ya da farklı, Karibu transparan materyale çok katmanlı baskıyı hassas bir şekilde gerçekleştirir.

Kazançlı LED Teknolojisi

LED'li kürleme sisteminin avantajını yaşayın. LED'li kürleme sistemiyle ısıya duyarlı malzemelere baskı yapabilir hale gelecek ve daha karlı pazarlara girebileceksiniz.

Çift Katmanlı Baskı

Aynalı, birebir ya da farklı, Karibu transparan materyale çok katmanlı baskıyı hassas bir şekilde gerçekleştirir.

İki taraftan da görünüm!

Transparan baskılar çok etkili olabilir. Katmanlar 1 pass'ta basılarak birbirlerinin tam anlamıyla üstüne gelmesi sağlanır. Böylece aradaki ışık kaçakları engellenir.

Seçenekler

Çift taraflı baskı seçeneği

Çok sık çift taraflı baskı işleminiz varsa bu seçenek tam size göre. Ruloları yükleme ve hizalama derdine son.

Renkler

9 renk kanalı kullanılabilir, hem de istediğiniz ayarda.

Çift rulo seçeneği

Karibu 1.6 m genişliğinde 2 paralel rulo eşliğinde üretiminizi 2 katına çıkarır.