İletişime Geç

Hakkımızda

Karibu

2

Öne çıkan özelliker

3.4 m

Genişlik. Tekli ya da çiftli 1.6 rulolar için

212 m²/s

Üretim. Yani 55 dakikada 1 tenis kortu kadar baskı

1350 dpi

Maksimum kalite

5

Renk. CMYK’ya ek olarak.

Çok yetenekli roll to roll baskı makinesi

Roludan rulaya baskıda ,verimlilik, güvenilirlik, uygulama zenginliği ve maksimum kalite – işte bu Karibu 2

Karibu 2 roludan ruloya baskı işlerinde sizlere rekabetçi bir yön katar. Ve bu sadece son teknoloji ürünü baskı kafasından dolayı değildir…

Neon

Dikkat çekmeyi sevenlerin dikkatine! Neon Sarı ve Neon Pembe baskı yapılan ürünlere göz kamaştırıcı bir ışık katar. Ayrıca bu renkler siyah ışıkta fosforlu olma özelliğine sahiptir.

Vernik Efektleri

Karibu rulo baskılarınızı vernik efekti ile göz alıcı hale getirir. Özellikle bölüm bölüm uyguladığınız vernik efektleri baskılarınızı daha dikkat çekici kılar

Kaset Sistemi

Karibu roll to roll baskı makinesinde yer alan Kaset Sistemi sayesinde ruloların yüklenmesi ve değiştirilmesi çok kolay ve hızlıdır.

Tip Switch Vakum

Tip Switch vakum sisteminde yer alan 136 adet vakum kanallarının her biri sadece parmak ucuyla açılıp kapanabilir. Başka hiçbir tekniğe ihtiyacınız yok.

Light Box

Karibu roll to roll baskı makinesi baskı alanının hemen yan tarafında ışık kutusuna sahiptir. Materyal ve zaman kaybının önüne geçilebilmesi için basılan materyaller anında Light Box alanında kontrol edilerek gerekli önlemler alınır.

X-Control

Karibu'nun taşıyıcısı belirlenen ik alan arasında hareket ettirilebilir, standart alanda ya da mesh baskı alanında. Daha da fazlası, test baskıları için X-Control flatbed benzeri bir baskı modunu simüle eder ve baskı materyalini ruloya almanıza gerek kalmadan makinenin üzerine serebilirsiniz.

Mesh Kit

Koruyucu kağıtsız mesh baskı sistemi. Hem de kurulum ve temizleme derdi olmadan. Tek yapmanız gereken önceden baskı kafasının pozisyonunu değiştirmek.

Çift Katmanlı Baskı

Aynalı, birebir ya da farklı, Karibu transparan materyale çok katmanlı baskıyı hassas bir şekilde gerçekleştirir.

Kazançlı LED Teknolojisi

LED'li kürleme sisteminin avantajını yaşayın. LED'li kürleme sistemiyle ısıya duyarlı malzemelere baskı yapabilir hale gelecek ve daha karlı pazarlara girebileceksiniz.

Çift Katmanlı Baskı

Aynalı, birebir ya da farklı, Karibu transparan materyale çok katmanlı baskıyı hassas bir şekilde gerçekleştirir.

İki taraftan da görünüm!

Transparan baskılar çok etkili olabilir. Katmanlar 1 pass'ta basılarak birbirlerinin tam anlamıyla üstüne gelmesi sağlanır. Böylece aradaki ışık kaçakları engellenir.

Seçenekler

Çift taraflı baskı seçeneği

Çok sık çift taraflı baskı işleminiz varsa bu seçenek tam size göre. Ruloları yükleme ve hizalama derdine son.

Renkler

9 renk kanalı kullanılabilir, hem de istediğiniz ayarda.

Çift rulo seçeneği

Karibu 1.6 m genişliğinde 2 paralel rulo eşliğinde üretiminizi 2 katına çıkarır.