İletişime Geç

Hakkımızda

Impala

4

Öne çıkan özellikler

2.5 m

Flatbed 2.5 m x 2 m

1350 dpi

Maksimum kalite

180 m²/s

Start almaya hazır.

5

Renk, CMYK’ya ek olarak.

Mükemmel orantılı güç paketi

Hem fiziksel hem de ekolojik mümkün olan en küçük ayak izi ile flatbed baskıda en yüksek kalite, çok yönlülük ve performans. İşte Impala 4’ü böyle özetleyebiliriz.

En yeni baskı kafalarıyla inkjet teknolojisini deneyin ve şirketinize pazarda yeni bir konum kazandırın ve bununla birlikte, kaliteli üretim ve dikkat çekici yeni uygulamalardan yüksek verimlilik ve karlılık elde edin. Tüm bu katma değer için Impala 4 sadece küçük bir ekolojik ayak izi bırakıyor. Her iki dünyanın da en iyisini sunan başka biri aklınıza geliyor mu?

Bu kullanıcı dostu UV LED baskı makinesi ile çalışmak tam bir zevk çünkü Impala 4 tamamen güvenilirdir ve ikna edici sonuçlar verir. Tüm swissQprint sistemleri gibi, mükemmel enerji verimliliği, modüler tasarım ve evrensel kullanım özelliklerine sahiptir.

Impala 4 çeşitliliği sever. Soğuk LED kürleme sayesinde hassas malzemeleri bile işleyebilir. Fikir ve gereksinimlere bağlı olarak, görsel ve dokunsal 3D efektler dahil çeşitli baskı modları mevcuttur. Tüm harika özelliklerine/seçeneklerine rağmen Impala 4 her zaman güvenilir ve yüksek hassasiyetle çalışır.

Neon

Dikkat çekmeyi sevenlerin dikkatine! Neon Sarı ve Neon Pembe baskı yapılan ürünlere göz kamaştırıcı bir ışık katar. Ayrıca bu renkler siyah ışıkta fosforlu olma özelliğine sahiptir.

Çarpışma sonrası!

Bütün önlemlere rağmen oluşan çarpışmalarda, son teknoloji yazılımımız sayesinde baskı tam da kesildiği noktadan devam eder.

Materyal Tutuşu

Güçlü vakım sistemi, yüzeyleri düz ve sağlam bir şekilde yerinde tutar.

Tip Switch Vakum

Kontrollü basınç altı vakum sistemi; güçlü ve sessiz.

Flip - Çift Taraflı baskı

Çok hızlı bir şekilde pinpoint kayıt noktaları oluşturarak çift taraflı baskılar oluşturabilirsiniz. Hem de düzensiz kesilmiş materyaller üzerinde bile!

Just Repeat!

Bir seri halinde birebir aynı ürünü veya RIP gerektirmeyen farklı birkaç ürün mü basıyorsunuz? Just Repeat özelliği tam size göre.

3D Efektli Baskılar

Droptix; transparan medyalar üzerinde 3D görsel efektli baskılar üretebilirsiniz.

İki taraftan da görünüm!

Transparan baskılar çok etkili olabilir. Katmanlar 1 pass'ta basılarak birbirlerinin tam anlamıyla üstüne gelmesi sağlanır. Böylece aradaki ışık kaçakları engellenir.

Seçenekler

Roll to Roll seçeneği

Roll to Roll seçeneği flatbed yazıcınızı bir roll to roll yazıcıya dönüştürmenizi sağlar.

Board seçeneği

4 m uzunluğa kadar sert malzemelere kusursuz baskı yapabilme imkanı sağlar.

Çift Rulo seçeneği

Yazıcınız 2 adet ruloyu paralel olarak çalıştırarak, verimliliğinizi daha da yukarılara taşıyabilirsiniz.

Renkler

9 adet renk kanalı kullanılabilir; hem de nasıl bir düzende isterseniz.

Rob

Flatbed baskı makinenize malzeme yükleyen ve baskı makinenizden malzeme indiren robot.