İletişime Geç

Hakkımızda

Dijital baskı sektörünün önde gelen teknoloji ve hizmet çözümleri sağlayıcısı Pigment Reklam, 2010 yılında çalışmalarına başladı.

Sektörde 10 yıllık bir deneyimle yola çıkan Pigment Reklam, Türk baskı sektörüne üstün teknolojili swissQprint, Plamac ve WIT-COLOR markalarının UV baskı çözümlerini sunmaktadır. Ürün gamına en son Almanya merkezli dijital kesim teknolojileri markası bullmer cutting markasını ekleyen Pigment Reklam, böylece baskı ve dijital kesim süreçlerine dönük komple bir çözüm sağlayıcı kimliğini elde etti.

Pigment Reklam günümüzde temsil ettiği markalarla; dijital baskı, grafik uygulamalar, tabela, açıkhava reklamcılığı, iç mekan baskıları ve daha onlarca görsel alana dönük uygulamalara çözüm sağlıyor. Pigment Reklam’ın ürün gamında direkt makine satışının yanı sıra, baskı kafası, yedek parça, boya ve benzeri sarf malzemeler ile 2. el makine satışı da bulunuyor. Pigment Reklam aynı zamanda, Türkiye’de genelde göz ardı edilen baskıda doğru renklerin alınması konusunda ICC Profil yapımı ile birlikte PANTONE kodunu alabilmeye imkan tanıyor.

UV baskının küresel ve yerel pazardaki gelişimine paralel olarak, sektöre en son teknolojiyi, 7/24 servis garantisi ile sunan Pigment Reklam, uzman kadrosu ve satış sonrası hizmetleri ile müşterileri için bir partner misyon olarak seçmiştir.