İletişime Geç

Hakkımızda

Dünyanın en çok tercih edilen RIP yazılımı Caldera'nın 14.1 versiyonu ile

  • PDF ile yapılan iş akışlarında %35
  • TIFF ile yapılan iş akışlarında %60
  • Otomatik çift taraflı bas&kes işlemlerinde %90'a varan zaman tasarrufu elde edeceksiniz

Smart HotFolders

CalderaRIP’e hotfolder aracılığı ile gönderilen paralel iş süreçlerindeki yeni algoritma sayesinde PDF iş akışlarında %35 daha hızlı RIP yapabilirken bu TIFF formatındaki iş akışlarında %60’a kadar çıkmaktadır.

Quick Config

CalderaRIP’in kullanıcı deneyimini iyileştirmek için geliştirilen QuickConfig özelliği; iş gönderme hızını arttırırken, baskı modülü konfigürasyonunuzu bir tık ile dondurmanıza imkan tanıyan esnek kullanım yöntemi ile donatılmıştır.

Adobe PDF Print Engine 5.5 and Fine Line

Güvenilir ve ölçeklendirilebilir bir motor olan Adobe PDF Print Engine, 5.5 Versiyonundan itibaren Fineline özelliği sayesinde artık ince çizgileri daha keskin render edilmesine ve küçük yazıların daha okunabilir olmasına olanak sağlıyor.

CalderaCare V13.1 özellikleri şimdi herkes için ücretsiz.

Çift Taraflı Baskı

Bu fonksiyon kayıp kenarların oluşturulması için görsellerin birbirinden bağımsız olarak döndürülmesine, yansıtılmasına ve/veya sıralanmasına imkan sağlar.

Nesting Content View

Nesting Content View özelliği; tüm işlerinizi kayıpsız takip ve filtre yapabilmeniz için, üretim yaptığınız panelin içerisinde arama, arşivleme ve fonksiyonların silinmesi gibi işleri yapabilmenize olanak sağlar.

CalderaCare V14.1 ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.