İletişime Geç

Hakkımızda

Dünyanın en çok tercih edilen RIP yazılımı Caldera Versiyon 16 çıktı.

Powered by Adobe PDF Print Engine 6

Adobe PDF Print Engine'in en son sürümü, tasarımcının çıktı kalite beklentisini birebir karşılar

  • Genişletilmiş renk gamutlarını yönetin
  • Marka renklerini doğru basın
  • Vernik ve folyoda daha iyi destek
  • Daha fazla performans, öngörülebilirlik ve tutarlılık

Renk doğruluğunuzu arttırın

En son FOGRA standartlarınızı Caldera RIP'in içerisinde kullanın

Atıkları azaltmak ve müşterileriniz için yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için yazdırmadan önce uygunluk kontrolleri yapın. PrintStandardVerifier'da mevcuttur.

Kesimlerinizi daha düzgün yapın

GrandCut'ta kesim yöntemlerini ve malzemeleri senkronize ederken zamandan tasarruf edin

Materyal oluşturmak, düzenlemek ve seçmek için GrandCut'taki yeni Editör arayüzünü kullanın. Geniş formatlı kesme cihazlarınızın hassasiyetini artırmak için yöntemleri ve malzemeleri ilişkilendirin.

Caldera güvenilirliği ve en yüksek performansı garanti ediyor

”Geniş formatlı baskı endüstrisine en iyi PDF Yazdırma Motorunu sunmak için Adobe ile ortak olan ilk RIP çözümü olduk ve şimdi tüm geliştirmeleriyle birlikte 6. sürümünü sunan ilk şirketiz. CalderaRIP, tüm kullanıcılarımız için güvenilirlik ve en yüksek performansı sağlayan en son teknolojilerle gelişmeye devam ediyor. Müşterilerimizin olağanüstü sonuçlar vermesine yardımcı olmak için çözümlerimizde Pantone Kitaplıklarına sahip olmaya devam etmekten de gurur duyuyoruz. Caldera kullanıcıları, kendileri için en iyisini sunma ve sektörümüzün yeni zorluklarını ele alma konusunda çözümlerimize güvenebilirler.” Arnaud Fabre – Caldera Ürün Geliştirme Müdürü

Herşey CalderaDock ile başlar

Yeni lisanslama sistemiyle zaman kazanın

CalderaDock 2.0, tüm Caldera çözümlerinizin lisanslarını kaydetmek ve yönetmek için merkezi uygulama haline geldi. Yeni bir lisans kaydederken, kurulumu kolaylaştırmak için doğrulama süreci artık tamamen otomatikleştirilmiştir.

Daha akıllı bas/kes için

Yeni özellikler tüm kullanıcılara açıktır

PDF MultiPage & Cut

Farklı kesim hatlarına sahip birkaç projeniz mi var? Bunları çok sayfalı PDF dosyaları halinde gruplandırın ve CalderaRIP'e gönderin. Daha az dosyanın işlenmesi, daha verimli bir iş akışını garanti eder.

Image Step&Repeat

CalderaRIP, işlerinizi hazırlarken şekilleri resimlere göre gruplandırarak satırları oluşturur. Bu, kesme cihazınızın kafasının gereksiz yere ileri geri gitmeden optimize edilmiş bir kesim yolunu izlemesine yardımcı olur.

GrandCut Editor

Materyal oluşturmak, düzenlemek ve seçmek ve metotları materyallerle ilişkilendirmek için yeni eklenen bölümden yararlanın. Bu yeni arayüz, geniş formatlı kesme cihazlarınız için daha yüksek kesme hassasiyeti elde etmek amacıyla süreci kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.

Force 180 degrees

Süblimasyon ve laminasyon gibi 2 adımlı iş akışlarını kolaylaştırmak ve baskıdan hemen sonra kesilmeye hazır işler elde etmek için VisualCut veya GrandCut'ta işlerinizi 180 derece döndürün.

VisualCut Multi-pass

Aynı işi birden çok kez yeniden kesmek yerine, zamandan tasarruf etmek ve daha kalın malzemelerde daha yüksek kesme hassasiyeti elde etmek için VisualCut'ta birkaç Geçiş tanımlayın.

CalderaCare V16 ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.