Ana Sayfa bullmer

bullmer

Giyim, rüzgar türbinleri, araba koltukları, kanepe veya moda; kullanım alanı ne olursa olsun; Mehrstetten merkezli pazar lideri bullmer GmbH, doğru tasarımı garantiliyor. Güney Almanya’daki Mehrstetten merkezli firma malzeme yükleme, malzeme akışı ve otomatik kesim için otomatik makineler geliştirir ve üretir. Farklı genişlikte ve istenen her boyutta sınıflama ve dağıtım teknolojisi, dünyaca kabul görmüş yüksek kaliteli ve hassasiyetli kesim sistemleriyle bullmer tüm dünyaya “Made in Germany” kalitesini sunuyor.

bullmer kesim teknolojisi

Akıllı ve verimli
Hazırgiyim, ayakkabı, araba koltukları, afiş ve daha birçok aplikasyon… bullmer GmbH en doğru kesimi garantiliyor.

Kesme Sistemleri “Made in Germany”.
80 yıldan daha fazla süredir, kesme sistemleri geliştirmede dönüm noktası niteliğinde çalışmalar yapıyor. Temelimiz Almanya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş her zaman yenilikçi ve sağlam teknolojiler.

Her zorluk çözüme ihtiyaç duyar
Geniş çözüm gamıyla birçok konuda her sektöre nitelikli çözümler sunuyoruz. İş film, tekstil, deri, karbon elyafı,akrilik, dibond veya mukavva işlemeye gelince makinelerimizin verimliliği ve etkinliği temel önceliğimiz.

SEÇENEKLER

Moda ve hazırgiyim alanlarında zaman tasarrufu, verimlilik ve mükemmel kaliteyi birarada isteyenler için; 80mm’ye varan kesme boyuyla(malzemeye göre vakumla sıkıştırılan)bullmer’in yüksek eğimli kesicisi Procut doğru kesim çözümü.

Uyumlu kumaş germe donanımıyla birlikte Procut’ın verimliliği genişledi.

Küçük siparişler veya özel ölçümlü kumaşlar üzerine çalışan nihai bölümler için Premiumcut tekli yüksek eğimli kesicisi iyi bir alternatif. Yüksek hızı sayesinde kumaş rulosundan tek eğimli direk olarak malzemelerinizi işleyeceksiniz.

Kareli veya çizgili gibi desenle uyuşan kumaşlar bullmer tarama sistemi ve Premiumcut ile doğru şekilde kesilir.

Avantajları: Premiumcut tek eğimli kesici ile kemerdeki malzemeyi elektrikli rotatif kesici ve çentik makinesi kullanımı nedeniyle düzeltmek için plastik folyo kullanmanıza gerek olmaz.

Daha ufak vakum pompaları kullanarak enerji tasarrufu yapmak da mümkündür.

Ayrıca malzeme özelliklerine göre aralarından seçeceğiniz geniş bir bir çözücü ünite gamı da mevcuttur.

Kendinize rekabette avantaj sunun!

Açıkça bullmer-5m genişliğinde Premiumcut

Güçlü ve Etkili– Premiumcut

Modüler araç sistemiyle Premiumcut rötuşlar için her türlü grafiğe sahiptir. Kesme, v-cut, kırışmazlık kisscut ya da frezeleme- Premiumcut işini bilir. 2.1k.W’lık frezeleme tezgahı için sağlam malzemeler bile sorun değil.  Ve hava basınçlı parça değişim sistemi araç değişimini kolaylaştırıyor. Karton, Akrilik, Aludibond ve MDF (Orta ölçekli elyaf levha) gibi malzemeler ve diğerleri uygun araçla işlenebiliyor.

Premiumcut 1.400mm’den 5.000mm’ye kadar farklı çalışma genişliklerine sahip.

Standart levha boyuna ek olarak (1.200mm, 2.00mm, 2.500mm, 3.200mm) tek levha boyları da mevcut.

Optik tanıma yazılım sisteminin yanı sıra Optiscout ile birlikte mümkün olan en iyi kesme performansı elde ediliyor.

Kuru elyaf-destekli, tekyönlü veya Prepreg; bullmer’in çok katmanlı tek eğimli kesicileriyle her kompozit malzemede en iyi kesimi elde edersiniz.

Kuru elyaf-destekli kompozitleri ve cam elyafı işlemede Turbocut D 2501CV çok katmanlı kesme sistemi kesimde en iyi hacmi sağlar. Özel olarak teknik tekstiller için geliştirilmiş olan Compact E 1100 serpme makinesiyle birlikte bullmer, uygulamada yüksek avantaj sağlayan tam bir işleme sistemi sunuyor.

Kuru elyaf-destekli kompozitler, UD, film, köpük, petek veya Prepreg’in işleme ve kombinasyonunda tek eğimli kesici Premiumcut en iyi çözüm. Değiştirilebilir araçları ve ultrasonik modül Premiumcut çok amaçlı eğimli kesim her tür kompozit için uygundur.

Parçaları çizme için; inkjet yazıcı, etiket makinesi veya çeşitli kalem işaretleyiciler de seçenek olarak mevcut. IP 60’ye konumlandırılmış karbon toz koruma da ayrıca mevcut.

Araba koltukları, ön aks tekerlekleri, araba halısı, izolasyon, panel kaplama veya ufak parçalar… bullmer kesici, ürünlerinizin en iyi halini sizlere sunar.

Hangi teknolojiye ihtiyacınız olursa olsun, bullmer sizin için doğru kesim teknolojisini sağlar.

İç tasarım alanında bullmer Procut yüksek eğimli kesici doğru performansı sergiler. 80mm’ye kadar(malzemeye göre değişiklik gösterir) Procut; tekstil ürünü, laminasyonlu kumaş, yapay deri ve daha birçok materyali gerektiğinde 24/7 performansla kesebilir.

  • İç Dekorasyon
  • Halı
  • Deri

Eğer tekstil, deri veya ikisiyle de kaplama yapıyorsanız-tek eğimli kesici Premiumcut üretiminizi arttırabilir. Doğru kesim, dikme ve kaplamada verimliliği arttırır.

Premiumcut desenli ve düz kumaşları rulodan direk keser, bu da pahalı kaplama kumaşı koruyan etkili bir gömme oluşmasını sağlar.

Sert ve oluklu mukavva, plastik, karton, twin-wall levha, köpük, aluminyum, vb

Premiumcut tek eğimli kesici ile malzemelerinizi ambalaj ve paketleme sektörü için işlersiniz!

Modüler araç seçimi ile her zaman iş için en uygun donanıma sahipsiniz. Baskıyla uyuşan Optiscout arayüzüyle tamamen esneksiniz. Bu nedenle tüm popüler Ambalajlama Yazılımlarıyla çalışmakta özgürsünüz.