İletişime Geç

Hakkımızda

bullmerkesim teknolojileri

Giyim, rüzgar türbinleri, araba koltukları, kanepe veya moda; kullanım alanı ne olursa olsun; Mehrstetten merkezli pazar lideri bullmer GmbH, doğru tasarımı garantiliyor. Güney Almanya’daki Mehrstetten merkezli firma malzeme yükleme, malzeme akışı ve otomatik kesim için otomatik makineler geliştirir ve üretir. Farklı genişlikte ve istenen her boyutta sınıflama ve dağıtım teknolojisi, dünyaca kabul görmüş yüksek kaliteli ve hassasiyetli kesim sistemleriyle bullmer tüm dünyaya “Made in Germany” kalitesini sunuyor.

Akıllı ve verimli

Hazırgiyim, ayakkabı, araba koltukları, afiş ve daha birçok aplikasyon… bullmer GmbH en doğru kesimi garantiliyor.

“Made in Germany”

80 yıldan daha fazla süredir, kesme sistemleri geliştirmede dönüm noktası niteliğinde çalışmalar yapıyor. Temelimiz Almanya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş her zaman yenilikçi ve sağlam teknolojiler.

Her zorluk çözüme ihtiyaç duyar

Geniş çözüm gamıyla birçok konuda her sektöre nitelikli çözümler sunuyoruz. İş film, tekstil, deri, karbon elyafı,akrilik, dibond veya mukavva işlemeye gelince makinelerimizin verimliliği ve etkinliği temel önceliğimiz.

Kumaşlar

Moda ve hazırgiyim alanlarında zaman tasarrufu, verimlilik ve mükemmel kaliteyi birarada isteyenler için; 80mm’ye varan kesme boyuyla(malzemeye göre vakumla sıkıştırılan)bullmer’in yüksek eğimli kesicisi Procut doğru kesim çözümü.

Grafikler

Modüler araç sistemiyle Premiumcut rötuşlar için her türlü grafiğe sahiptir. Kesme, v-cut, kırışmazlık kisscut ya da frezeleme- Premiumcut işini bilir. 2.1k.W’lık frezeleme tezgahı için sağlam malzemeler bile sorun değil. Ve hava basınçlı parça değişim sistemi araç değişimini kolaylaştırıyor. Karton, Akrilik, Aludibond ve MDF (Orta ölçekli elyaf levha) gibi malzemeler ve diğerleri uygun araçla işlenebiliyor.

Kompozitler

Kuru elyaf-destekli, tekyönlü veya Prepreg; bullmer’in çok katmanlı tek eğimli kesicileriyle her kompozit malzemede en iyi kesimi elde edersiniz. Kuru elyaf-destekli kompozitleri ve cam elyafı işlemede Turbocut D 2501CV çok katmanlı kesme sistemi kesimde en iyi hacmi sağlar. Özel olarak teknik tekstiller için geliştirilmiş olan Compact E 1100 serpme makinesiyle birlikte bullmer, uygulamada yüksek avantaj sağlayan tam bir işleme sistemi sunuyor.

Otomotiv

Araba koltukları, ön aks tekerlekleri, araba halısı, izolasyon, panel kaplama veya ufak parçalar… bullmer kesici, ürünlerinizin en iyi halini sizlere sunar.İç tasarım alanında bullmer Procut yüksek eğimli kesici doğru performansı sergiler. 80mm’ye kadar(malzemeye göre değişiklik gösterir) Procut; tekstil ürünü, laminasyonlu kumaş, yapay deri ve daha birçok materyali gerektiğinde 24/7 performansla kesebilir.

Döşemelik kumaş

Eğer tekstil, deri veya ikisiyle de kaplama yapıyorsanız-tek eğimli kesici Premiumcut üretiminizi arttırabilir. Doğru kesim, dikme ve kaplamada verimliliği arttırır. Premiumcut desenli ve düz kumaşları rulodan direk keser, bu da pahalı kaplama kumaşı koruyan etkili bir gömme oluşmasını sağlar.

Paketleme

Sert ve oluklu mukavva, plastik, karton, twin-wall levha, köpük, aluminyum, vb Premiumcut tek eğimli kesici ile malzemelerinizi ambalaj ve paketleme sektörü için işlersiniz!