17.5 C
Istanbul
Çarşamba, Kasım 21, 2018

4×4

Üretim hızında çalışır ve kaliteli iş çıkarır. İki yeni swissQprint modeli bunu; hızlı ve yoğun baskıyı benzersiz bir şekilde birleştirerek ve sert medya ve role deposuna baskın renkleri koyarak  yapar.

4×4

Yüksek talep gören baskı kalitesi ve renk türetiminin yanı sıra daha büyük hacimli üretimi kısa zamanda gerçekleştirmek… 4×4’ün üretiliş amacı da bu. Özellikle arkadan aydınlatmalı aplikasyonlar, POS/POP nesneleri, ekranlar ve afişler. Bunlar yüksek kalitenin yanı sıra geniş hacimli ve hızlı devirli olarak gerçekleşir.

Yeni 4×4 çözümü hız ve baskı yoğunluğunu birleştirir. swissQprint UV yazıcı kaliteli veya zirve modunda yani 900×720 or 1080×720 dpi çözünürlükle çalışır ama bu kalite standartı için beklenenden çok daha hızlı davranır. Baskı sonuçları tatmin edici ince ayrıntılarıyla güçlü bir görünüme sahiptir.

4×4 Impala 2 ve Nyala 2’de bir diğer deyişle 2.5×2 ya da 3.2×2 metre flatbedler de bulunur. Her iki model de bireysel olarak esnek medya için dayanıklı rulodan ruloya opsiyonu, dört metre uzunluğa varan medyalarda akıllı pano opsiyonu ve uzun süreli insansız baskıların güvenilir robotu Rob ile genişletilebilirdir.

MÜREKKEP KONFİGÜRASYONU

swissQprint makineleri ikiye katlanan kurulumlarda operasyon için elverişli dokuz renk kanalına sahiptir. 4×4 çözümü tam sekize ulaşarak CMYK’yi iki kanala iki kez uygular. Dokuzuncu kanal ya serbest kalır ya da ikisi de her çeşit aplikasyonu mümkün kılmak için beyaz ya da vernik efekti ile doldurulur.

Çift-kurulumlu beyaz mükemmel kapsamaya ayak uydurur. Bu çift-boyutlu damlacık çıkaran özel baskı kafası sayesinde oluyor.

VERİMLİLİK KARŞILAŞTIRMASI