17.5 C
Istanbul
Çarşamba, Kasım 21, 2018

Oryx LED

Düşük hacimlerdeki yüksek kalite taleplerine ulaşmakta Oryx LED, sizin için kesin  çözümdür. Oryx LED, 2,5×2 metre baskı yatağına ve saatte maksimum 65 metrekare baskı hızına sahip. Baskı işini son derece özenle yürüten, ekonomik ve kullanıcı dostu bu yeni model gerçekten çok yetenekli, özellikle de LED kürleme imkanı ile dikkatleri çekiyor. Ve diğer tüm swissQprint sistemleri gibi operasyonel verimlilik ve kullanım kolaylığıyla birlikte geliyor.

Temel özellikler

2,5×2 m baskı yatağı
65 m²/h maksimum üretkenlik
9 adet serbestçe yapılandırılabilen renk kanalı

Büyükler Ligine Giriş

Oryx LED’in gerçekleştirebileceği uygulamaların genişliği, geleneksel geniş formatlı baskı makilerinin ufkunun çok ötesine ulaşıyor. Yeni bölgeyi keşfedin ve canlı çözümlerle pazarı şaşırtın. Çalışırken, dalgalı (ondüleli) film ve kabarık karton/mukavva kenarları gibi malzemeler hiç engel çıkarmaz. Bunun nedeni, serin LED kürlemesinin ısıya duyarlı ortamlarda hassas olmasıdır, bu nedenle tüm boyutlarda sabit kalır. Oryx LED’le kazançları bekleyebilir, reddetmezsiniz.

Bekleme ve lamba bakımının sona ermesi

LED lambaları ısıtma veya soğutma süresi olmadan daima hazırdır. Sabah ilk iş veya iş molasından sonra baskı makinesinin hazır olması için beklemeniz gerekmez. LED sistemi bakım yaparken sadece yarar sağlar; lambalar, baskı makinesinin kendisi ile aynı hizmet ömrüne sahiptir ve bu da çok uzundur. Lambaya bağlı duruş süreleri, yedek parçalar ve bakım maliyetleri ortadan kaldırılmıştır. Genel olarak Oryx LED, yüksek kullanılabilirlik ve mütevazi toplam sahip olma maliyeti ile hedefe ulaşıyor.

Tabya boyunca hassasiyet

Oryx LED çok yönlüdür. İşte yapabileceklerinizin bir kaçı; yol kenarındaki bir etkinlik posterinden, kompleks bir reklam afişine ve güzel sanatlar alanındaki onlarca uygulama. Hatta taslak baskılar bile kabul edilebilir hale geliyor. swissQprint sistemleri, güvenilir hassasiyetle basmaktan başka bir şey yapmaz. Bundan çok daha fazla olarak kullanıcı dostu ve birçok pratik özellik sunuyor.

VERSİYON

Oryx LED

Rulodan ruloya (roll to roll) opsiyonuyla Oryx LED’inizi rulo baskı makinesine dönüştürebilirsiniz. Güvenilir bir şekilde, 360 mm çapında ve 180 kiloya kadarki ruloların, salınma ve toplanmasına izin verir. Entegre kontrol sistemleri, kusursuz baskı imajına ulaşmak için gerekli olan çekim gücünü takip eder ve düzenler.

SEÇENEKLER

Rulodan ruloya opsiyonu

Oryx LED

Rulodan ruloya (roll to roll) opsiyonuyla Oryx LED’inizi rulo baskı makinasına dönüştürebilirsiniz. Güvenilir bir şekilde, 360 mm çapında ve 180 kiloya kadarki ruloların, salınma ve toplanmasına izin verir. Entegre kontrol sistemleri, kusursuz baskı imajına ulaşmak için gerekli olan çekim gücünü takip eder ve düzenler.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob (Robotik Kol)

Robot, medyanızı Oryx LED flatbed baskı makinenize yükleme ve boşaltma işlemlerini gerçekleştirir. Her ikisini de yaparak personelinizin rutin görevlerden feragat etmesini sağlar. Otomasyon, verimliliği optimize eder bu da gelirlerinize yansır.

Bu arada operatör kolayca diğer işlere yönelebilir, hatta mesaisini tamamlayıp evine bile gidebilir. Rob (Robotik Kol) ve printer ekstra mesaiyi kendi başlarına tamamlayabilirler. Bundan daha kolay ve güvenilir bir şey daha bulamazsınız. Rob günde 24 saat haftada 7 gün aksiyona hazırdır. Hiç şikayet etmeden rutin işleri üstlenir – bunu da sürekli bir hassaslık ve yüksek verimlilikle yapar. Rob (Robotik Kol) swissQprint makinelerinin kullanımıyla daha da verimli hale gelir. Müşteriler daha kısa teslim sürelerinden, üreticiler is yüksek kardan faydalanırlar.

Ve Robun yardımcı olamayacağı işler olması durumunda, bir sonraki göreve kadar bir kenara kaldırılmayı da dert etmez. Her iki şekilde de geniş formatlı dijital baskı makinenizi her daim erişime açıktır.