Oryx3

Kalite ve çok yönlü çalışma yeteneği sayesinde bu baskı makinesi büyük kardeşleriyle neredeyse aynı seviyede. Sadece gerekli işleri tamamlamada kullandığızaman biraz daha fazla. Eğer endüstride yeniyseniz ya da yaratıcı çalışmalar ve deneysel üretimler yapıyorsanız, Oryx 3’e daha yakından bakmalısınız.

Oryx

Temel Özellikler

  • 2,5 × 2 m flatbed
  • 65 m²/s maksimum üretim
  • Serbestçe ayarlanabilen 9 renk kanalı
  • CMYK + 5 renk

Pratik

3. Jenerasyon tüm modellerimizde olduğu gibi yeni kontrol sistemimiz Oryx 3’ün içinde de çalışıyor. Onu göremezsiniz ancak günlük kullanımda kesinlikle çalıştığını hissedeceksiniz. Pratik operatör asistanı size destek için her zaman yanınızda ve yazıcının kullanımı güvenli ve kolay.

Ölçeklendirilebilir

Tüm swissQprint sistemlerinde olduğu gibi Oryx 3 ihtiyaçlarına adapte edilebilir. Bu modelimiz işinizi büyüten giriş sınıfı bir baskı makinesidir. Örneğin, CMYK ayarlarıyla başlayıp ardından ek renk kanallarıyla iyileştirme yapabilirsiniz – en fazla 9. Ya da rulodan ruloya seçeneği ile hizmetlerinizi genişletin.

Çok Amaçlı

Herkesin yüksek performanslı bir yazıcıya ihtiyacı yok. Fakat herkesin rekabetçi bir üstünlüğe ihtiyacı var. Dikkat çekicek sıradışı bir hizmet gamına mı sahipsiniz? Ve kendinize has bir kalite standartlarınız m var? Çok yönlü ve hassasiyetle çalışan bir UV inkjet baskı makinası olan Oryx 3 işte bu senaryoya uyuyor. Oryx 3’ün çalışamayacağı bir malzeme neredeyse yok.

Seçenekler

Rulodan Ruloya

Rulodan ruloya seçeneği Oryx 3’ünüzü bir rulo baskı makinesine dönüştürür. 180 kg ağırlık ve 360 mm çapına kadar ruloları güvenli bir şekilde sarıp açabilir. Entegre kontrol aygıtı çekiş gücünü sorunsuz bir baskı imajı için kontrol eder ve ayarlamaları yapar.
Çift roll opsiyonu çalışmaya başladığında baskı makines 2 ruloyu paralel bir şekilde çalıştırır. Verimliliği iki katına çıkardığınızı farkettiniz değil mi? Bu sistem 100 kg’ye kadar rulo genişliğini sorunsuzca baskı yatağının üzerinde hareket ettirir. Diferansiyel milli besleme materyali sarma sırasındaki küçük bozulmaların önüne geçer.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet baskı makineleri, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devreye giriyor ve baskı malzemesini otomatik olarak ilerletiyor. Bu medya tam olarak yeni başlangıç noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot medyaları Oryx 3 flatbed yazıcıya yükler ve boşaltır. İkisi birlikte ekstradan fazla çalışarak personelin rutin görevlerini omuzlarından alır. Otomasyon kullanımı ve böylece yatırım geridönüşlerini optimize eder. Hemen hemen her geçirimsiz yüzeye sahip yeterince sert materyal işlenebilir. 10 dakika içerisinde yalnızca birkaç basit adımla Rob baskı makinesine takılır ve çalışmaya hazırdır. Birkaç başka mouse tıklamasıyla iş kurulur ve baş ağrısı ya da ek bir çaba olmadan-herşey başlar. Çünkü bu adımda ürün yazılımı işi devralır. Hem eğitilebilir Rob hem de yazıcıyla iletişim kurar.

Operatör anında kolayca görev değiştirebilir hatta akşam eve gidebilir. Rob ve baskı makinesi ekstra vardiyaları sadece kendi başlarına halledebilir. Bir işlem bundan daha az karmaşık ya da daha güvenilir hale gelemez. Rob haftanın 7 günü 24 saat işleme hazırdır. Rutin işleri sıkıntısız, tutarlı hassasiyet ve yüksek verimlilikle halleder. Rob hatta her swissQprint makinesinden daha yüksek kullanım çıkarır. Müşteriler daha kısa teslimat süresi elde eder, tedarikçiler ise daha yüksek yatırım geri dönüşler alır.

Ve eğer Rob’un yardım edemeyeceği bir iş olursa bir sonraki açılmaya kadar küçük bir kenara çekilir. Her halükarda geniş format yazıcı her zaman erişilebilir haldedir.