14.5 C
Istanbul
Sunday, October 22, 2017
Ana Sayfa Oryx 2

Oryx 2

Küçük ama etkili, Oryx 2 için yetersiz bir ifade olur. Sonuçta baskı tablası yalnızca 5 metrekareyi kapsıyor. Ve, bu UV yazıcı kendisinden büyük kardeş modellerinin her bir özelliğine sahip; durmaksızın, tandem üretim, üstün özel efektler, devamlı rulo baskı ve 4 metre uzunluğa varan formatları işleme kapasitesi. Yalnızca bunlar için daha fazla zamana ihtiyaç duyuyor. Oryx 2 daha düşük hacimlerde kalite için ideal seçim.

Bu bakış açısıyla, Oryx 2 ‘Jumbo’ olarak da adlandırılabilir. Başlangıç seviyesindeki hangi geniş formatlı yazıcı 400 kg.’a varan düz camda baskı uygulayabilir? Veya 180 kg.’ya varan tentede? Ama Oryx 2 becerikli bir yük taşıyıcıdan daha fazlası. Öncelikle ve en önemlisi olarak, kusursuz baskı sonuçları elde ediyor. Birçok durumda, standart 14-pikolitre damlaları zaten hayret verici. Üst seviye modunda 9-pikolitre damlalarla çalışan Oryx 2, meraklılarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Medya ve aplikasyonlar bağlamında, kullanıcılar mutlak özgürlüğe sahip. Alışılmadık malzemeler veya  renklerle zorlu deneyimlere gerek yok. Oryx 2; kullanıcının gerektiğinde sipariş esnasında veya sonrasında doldurabildiği dokuz renk kanalına sahip. CMYK renk boşluğunu zenginleştiren turuncu, yeşil ve eflatun renkleri de bulunuyor. Daha incelikli nünanslama için açık renkler mevcut. Vernikleme efekti de popüler bir seçenek, beyaz ise neredeyse standart.

SEÇENEKLER

Rulodan ruloya opsiyonu

The roll to roll option converts your Oryx 2 into a roll printer. It reliably unwinds and winds up rolls with up to 180 kg in weight and 360 mm in diameter. An integrated controller monitors and regulates the traction force for a flawless print image

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot, Oryx 2 flatbed yazıcının üstüne medyaları yüklüyor ve boşaltıyor. Bunlardan ikisi beraber çift vardiya çalışarak personelin rutin görevlerinin yükünü üzerinden alıyor. Otomasyon, kullanımı ve dolayısıyla geri dönütleri en uygun hale getiriyor.

Drupa 2016'da Rob'u İzleyin