17.5 C
Istanbul
Çarşamba, Kasım 21, 2018

Nyala LED

Nyala LED oldukça etkileyici bir makine bu nedenle ekonomikliği ve sessizliği  şaşırtıcı gelebilir. Özellikle bu kadar kapasiteli bir yazıcı için; 3.2×2 metre flatbed her türlü yaygın formatı ve nerdeyse her tip materyali işleyebilir-hatta ısı hassasiyeti olanları bile- Ve en yüksek hız olan saatte 206 m² de bile ikna edici sonuçlar ortaya çıkarır. Nyala LED’in yeni çevre dostu amiral modelimiz olması boşuna değil.

Ana özellikler
3.2×2 m flatbed
saatte 206 m² maksimum üretkenlik
9 serbestçe ayarlanabilir renk kanalları

Kapsamlı materyal çeşitliliği, sorunsuz operasyon
LED kürleme sayesinde ısı hassasiyetli alt tabakalar sorunu artık geçmişte kaldı. Çünkü, lambalar başlığı yazıcı en meşgul olduğu zamanda bile soğuk tutar.Böylece materyal repertuarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilir ve müşterilerinizi yeni taktiklerle etkileyebilirsiniz. Ve bu arada, bu lambalar her an çalışmaya hazırdır. Isıtma ve soğutma size bir an bile zaman kaybettirmez bu sayede geniş format yazıcınızın erişilebilirliği maksimuma ulaşır.

Ufak ayakizi, büyük peformans
Nyala LED performansını güç gereksinimiyle karşılaştırdığınızda hayrete düşersiniz. Ekonomik eşi Nyala 2 ile karşılaştırıldığında bu model yalnızca yarısı kadar elektrik çeker. Ve ikinci avantaj; LED lambaları UV yazıcının kendisi kadar uzun ömürlüdür. Zamanla ne güç kaybeder ne de gelecekte değişime ihtiyaç duyarlar. Bu; sadece yedek parça ihtiyacını ve bunun sonucundaki ek harcamaları değil aynı zamanda zararlı atıkları da ortadan kaldırır.

Cezbedici çalışma, yüksek kalite
Nyala LED’in etrafında pompalar ve diğer üniteler fısıldama sessizliğiyle çalışırken sakin bir atmosfer oluşur. Çok yönlü yazıcının kullanım kolaylığı ve verimliliği operatöre verdiği pratik destekle birlikte oldukça hassastır. Burda bir uyarı gerekir ki o da; Nyala LED ile çalışmak hem mutluluk hem de gurur sağlayabilir.

Nyala Led FESPA 2017 Lansmanı

VERSİYON

Nyala LED

4×4

The Nyala LED 4×4 versiyonu sizi rekabette öne çıkarır. Bu son teknoloji flatbed yazıcı birinci sınıfı kalite sağlarken kısa teslimat süresini de beraberinde getirir; baskı koyuluğu, renk yoğunluğu ve en ince detayların en kalitelisi. Yenilmez bir kombinasyon.

SEÇENEKLER

Rulodan ruloya opsiyonu

Rulodan ruloya seçeneği Impala LED’inizi bir rulo yazıcıya dönüştürür. 180 kg ağırlık ve 360 mm çapına kadar ruloları güvenli bir şekilde sarıp açabilir. Entegre kontrol aygıtı çekiş gücünü sorunsuz bir baskı görseli için kontrol eder ve ayarlamaları yapar.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot medyaları Impala LED flatbed yazıcıya yükler ve boşaltır. İkisi birlikte ekstradan fazla çalışarak personelin rutin görevlerini omuzlarından alır. Otomasyon kullanımı ve böylece geri dönüşleri optimize eder.

Hemen hemen her yeteri kadar gözeneksiz yüzeye sahip sert materyal işlenebilir. 10 dakika içerisinde yalnızca birkaç basit adımla Rob yazıcıya takılır ve çalışmaya hazırdır. Birkaç başka mouse tıklamasıyla iş kurulur ve baş ağrısı ya da ek bir çaba olmadan-herşey başlar. Çünkü bu adımda ürün yazılımı işi devralır. Hem eğitilebilir Rob hem de yazıcıyla iletişim kurar.

Operatör anında kolayca görev değiştirebilir hatta akşam eve gidebilir. Rob ve yazıcı ekstra vardiyaları sadece kendi başlarına halledebilir. Bir işlem bundan daha az karmaşık ya da daha güvenilir hale gelemez. Rob haftanın 7 günü 24 saat işleme hazırdır. Rutin işleri sıkıntısız-tutarlı hassasiyet ve yüksek verimlilikle- halleder. Rob hatta her swissQprint makinesinden daha yüksek kullanım çıkarır. Müşteriler daha kısa teslimat süresi elde eder, tedarikçiler ise daha yüksek geri dönüşler alır.

Ve eğer Rob’un yardım edemeyeceği bir iş olursa bir sonraki açılmaya kadar küçük bir kenara çekilir. Her halükarda geniş format yazıcı her zaman erişilebilir haldedir.

Vardiya çalışması

Alex bir  Nyala LED  çalıştırıyor. Bugün birçok farklı işlem gerçekleştirdi;bir multi-panel reklam panosu, çeşitli rulo işleri ve birkaç kısa çalışmalar-her biri farklı boyutlarda-Kapanış vaktine yakın bir mücevherat tedarikçisinden acil bir sipariş aldı. 500 tanıtım posterinin basılması gerekiyor. Bu Rob için ideal bir görev.

Böylece, Alex çıkmadan önce işi ayarlıyor:
Alt tabaka: 1mm kalınlığında ve 500×700 mm genişliğinde PVC köpük panoları
Pano sayısı: 500
Baskı modu: Kalite modu (saatte 48 m²)