14.5 C
Istanbul
Sunday, October 22, 2017
Ana Sayfa Nyala 2

Nyala 2

 

Dikkat çeken 3.2 x 2 metrelik yazıcı lehvasıyla, Nyala 2 geniş formatlı yazıcı tanımından daha fazlası. Baskı kalitesi ve verimliliğin bağlantı noktası olarak kabul edilen Nyala 2’de baskı görseli saatte 206m2 üstün hızla, diğer yazıcılardan yarısı kadar zamanda alt katmana giriyor. Reklam tabelaları ve endüstriyel aplikasyonlarda yüksek hacimli, yüksek kalite şartlarına uyum sağlıyor. Bunun nedeni tüm swissQprint sistemlerinin ortak özelliği olan ultra çok yönlülük özelliği.

 

Nyala 2, baskıda genel bir tabu olan yüksek hız düşük kaliteyi beraberinde getirir kanısını yıkıyor. Bunu başarmasının sebebi de UV sisteminin saatte 206 m2 performans sağlasa da taslak modunun olmaması. Bunun sırrı baskı kafalarında kullanılan en son teknolojide yatıyor. Ek olarak, daha geniş bir baskı alanı daha geniş bir makine anlamına gelmiyor. Nyala 2, 3.2 x 2 metre flatbed’e sahip olsa da alan gereksinimlerine gelince oldukça mütevazı.

Diğer her swissQprint flatbed yazıcısı gibi, temel model birçok özelliğe sahip. Örneğin, yazıcı tablasının en uygun kullanımı için  benzersiz pin register sistemi veya durmadan baskı için tandem fonksiyonu. Ayrıca, gereksinimlere göre çeşitli eklemeler de mevcut; esnek medyaların pürüzsüz işlenmesi için rulodan ruloya seçeneği, 3.2 x 4 metreye kadar büyük formatların kolay işlenmesini sağlayan levha opsiyonu, CMYK ile donatılmış dokuz renk kanalı, hafif renkler, etkili vernikleme ve spot renkler. Hepsi belirli ihtayaçları karşılamak için özel olarak geliştirildi.

SEÇENEKLER

Rulodan ruloya opsiyonu

Rulodan ruloya seçeneği Nyala 2’yi bir rulo yazıcıya dönüştürüyor. Ruloları kaliteli şekilde 180kg ağırlık ve 360mm çapa kadar bağlayarak çözüyor. Entegre edilmiş denetleyici; kusursuz bir baskı görseli için cer gücünü kontrol ediyor ve ayarlıyor.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot, Nyala 2 flatbed yazıcının üstüne medyaları yüklüyor ve boşaltıyor. Bunlardan ikisi beraber çift vardiya çalışarak personelin rutin görevlerinin yükünü üzerinden alıyor. Otomasyon, kullanımı ve dolayısıyla geri dönütleri en uygun hale getiriyor.

Drupa 2016'da Rob'u İzleyin