9.5 C
Istanbul
Cuma, Aralık 14, 2018

Impala LED

Küçük bir alan ve güç gereksinimi, kullanıcı ve çevre dostu. Impala LED 2.5×2 metre flatbed inanılmaz fırsatlar sunar;geniş materyal ve aplikasyon çeşitliliği, pratik operatör yardımı, güçlü bir vakum ve yüksek baskı kalitesi. Saatte maksimum 180 m² üretkenliği Impala LED’i yenilmez bir kompakt model yapar.

Ana özellikler
2.5×2 m flatbed
saatte 180 m² maksimum üretkenlik
9 serbestçe ayarlanabilir renk kanalı

Yeni aplikasyonlar
Daha az ısı oluşumu tekstil, hassas filmler, kağıt ve oluklu mukavva gibi zor medyaların baskılarını kolaylaştırır. Ve belki de bu geleneksel çözümlerin asla başaramadıkları olasılıkların yeni anahtarı olabilir.

Kırışık baskı görseli
Çeşitli baskı modelleri her gereksinimi karşılayabilir. Yüksek üretkenlikte bile, Impala LED etkileyici sonuçlar çıkarır. Şaşırtıcı performansı en ince detayları ve canlı renkleriyle bir güzel sanat örneğidir.

Makul toplam maliyet
Satın alma başka, işlem masrafları başka şeydir.  Impala LED her iki alanda mükemmler fiyat/performans sağlar. Bu genişleyen flatbed yazıcının kendi başına altından kalktığı işlemler bir makine ordusuyla ancak yapılabilir. Ve  LED lambaları yazıcınınkiyle aynı kullanım ömrüne sahip olduğu için bakımda önemli ölçüde tasarruf sağlarsınız.

Temiz bir vicdan
Maliyet tasarrufunun çevre korumayı da içermesi güzel. Sistemin uzun ömürlülüğü ve düşük güç tüketimi kaynakları saklar. İşlem ozonsuzdur ve zehirli atık da bulunmuyor. Böylece Impala LED ile yüksek performansa ulaşırken vicdanınız rahat olabilir.

Impala Led FESPA 2017 Lansmanı

VERSİYON

Impala LED

4×4

Impala LED 4×4 versiyonu sizi rekabette öne taşır. Bu en son teknoloji flatbed yazıcı birinci sınıf kaliteyi sağlarken kısa üretim süresini mümkün kılar; baskı koyuluğu, renk yoğunluğu ve ince detayların en kalitelisi. Bu yenilemez bir kombinasyon.

SEÇENEKLER

Rulodan ruloya opsiyonu

Rulodan ruloya seçeneği Impala LED’inizi bir rulo yazıcıya dönüştürür. 180 kg ağırlık ve 360 mm çapına kadar ruloları güvenli bir şekilde sarıp açabilir. Entegre kontrol aygıtı çekiş gücünü sorunsuz bir baskı görseli için kontrol eder ve ayarlamaları yapar.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot medyaları Impala LED flatbed yazıcıya yükler ve boşaltır. İkisi birlikte ekstradan fazla çalışarak personelin rutin görevlerini omuzlarından alır. Otomasyon kullanımı ve böylece geri dönüşleri optimize eder.

Hemen hemen her yeteri kadar gözeneksiz yüzeye sahip sert materyal işlenebilir. 10 dakika içerisinde yalnızca birkaç basit adımla Rob yazıcıya takılır ve çalışmaya hazırdır. Birkaç başka mouse tıklamasıyla iş kurulur ve baş ağrısı ya da ek bir çaba olmadan-herşey başlar. Çünkü bu adımda ürün yazılımı işi devralır. Hem eğitilebilir Rob hem de yazıcıyla iletişim kurar.

Operatör anında kolayca görev değiştirebilir hatta akşam eve gidebilir. Rob ve yazıcı ekstra vardiyaları sadece kendi başlarına halledebilir. Bir işlem bundan daha az karmaşık ya da daha güvenilir hale gelemez. Rob haftanın 7 günü 24 saat işleme hazırdır. Rutin işleri sıkıntısız-tutarlı hassasiyet ve yüksek verimlilikle- halleder. Rob hatta her swissQprint makinesinden daha yüksek kullanım çıkarır. Müşteriler daha kısa teslimat süresi elde eder, tedarikçiler ise daha yüksek geri dönüşler alır.

Ve eğer Rob’un yardım edemeyeceği bir iş olursa bir sonraki açılmaya kadar küçük bir kenara çekilir. Her halükarda geniş format yazıcı her zaman erişilebilir haldedir.

 

Vardiya çalışması

Alex bir  Impala LED  çalıştırıyor. Bugün birçok farklı işlem gerçekleştirdi;bir multi-panel reklam panosu, çeşitli rulo işleri ve birkaç kısa çalışmalar-her biri farklı boyutlarda-Kapanış vaktine yakın bir mücevherat tedarikçisinden acil bir sipariş aldı. 500 tanıtım posterinin basılması gerekiyor. Bu Rob için ideal bir görev.

Böylece, Alex çıkmadan önce işi ayarlıyor:
Alt tabaka: 1mm kalınlığında ve 500×700 mm genişliğinde PVC köpük panoları
Pano sayısı: 500
Baskı modu: Kalite modu (saatte 48 m²)