Impala3

Impala 3 küçük bir üretim alanında büyük işleri çok verimli bir şekilde yapar. Bu kullanıcı dostu UV LED baskı makinesi ile çalışmak çok keyiflidir. İkna edici sonuçlar elde eden Impala 3, katma değeri yüksek ürünler üretirken çok az çevresel etki yaratır.

Impala

Temel Özellikler

  • 2,5 × 2 m flatbed
  • 180 m²/s maksimum üretim
  • Serbestçe ayarlanabilen 9 renk kanalı
  • CMYK + 5 renk

Kompakt

Neden tüm işleri yerine getirebilen kompakt bir baskı makinesi ile çalışabilecekken, değerli iş alanınızı birden fazla makine kurulumu ile doldurasınız ki? Flatbed’e dayanan Impala 3 istenildiği takdirde esnek sürekli medyalarınız için bir rulo baskı makinesine dönüştürülebilir. Ya da 2.5×2 metre çalışma alanına sahip olmasına rağmen Board seçeneği kullanılarak 4 metre uzunluğuna kadar sert medyalara işlem yapabilirsiniz.

Oyuncu

Implara 3 yaratıcı ifadelere bayılır. LED kürleme sayesinde çok hassas materyalleri işleyebilir. Fikirlere ve taleplere bağlı olarak birçok baskı modu vardır ve buna görsel ve dokunulabilir 3D efektler de dahildir.

Verimli

swissQprint’in eşsiz işaretleme pimleri size baskı alanının optimum kullanımı için imkan tanıyor. Tandem fonksiyonu ne makinaya ne de operatöre bekleme izni vermiyor. Rob ile takım yapıldıklarında Impala 3 insansız değişimlere imkan tanıyor.

Seçenekler

Rulodan Ruloya

Rulodan ruloya seçeneği Impala 3’ünüzü bir rulo baskı makinesine dönüştürür. 180 kg ağırlık ve 360 mm çapına kadar ruloları güvenli bir şekilde sarıp açabilir. Entegre kontrol aygıtı çekiş gücünü sorunsuz bir baskı imajı için kontrol eder ve ayarlamaları yapar.
Çift roll opsiyonu çalışmaya başladığında baskı makines 2 ruloyu paralel bir şekilde çalıştırır. Verimliliği iki katına çıkardığınızı farkettiniz değil mi? Bu sistem 100 kg’ye kadar rulo genişliğini sorunsuzca baskı yatağının üzerinde hareket ettirir. Diferansiyel milli besleme materyali sarma sırasındaki küçük bozulmaların önüne geçer.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet baskı makineleri, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo medyalarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devreye giriyor ve baskı malzemesini otomatik olarak ilerletiyor. Bu medya tam olarak yeni başlangıç noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot medyaları Impala 3 flatbed yazıcıya yükler ve boşaltır. İkisi birlikte ekstradan fazla çalışarak personelin rutin görevlerini omuzlarından alır. Otomasyon kullanımı ve böylece yatırım geridönüşlerini optimize eder. Hemen hemen her geçirimsiz yüzeye sahip yeterince sert materyal işlenebilir. 10 dakika içerisinde yalnızca birkaç basit adımla Rob baskı makinesine takılır ve çalışmaya hazırdır. Birkaç başka mouse tıklamasıyla iş kurulur ve baş ağrısı ya da ek bir çaba olmadan-herşey başlar. Çünkü bu adımda ürün yazılımı işi devralır. Hem eğitilebilir Rob hem de yazıcıyla iletişim kurar.

Operatör anında kolayca görev değiştirebilir hatta akşam eve gidebilir. Rob ve baskı makinesi ekstra vardiyaları sadece kendi başlarına halledebilir. Bir işlem bundan daha az karmaşık ya da daha güvenilir hale gelemez. Rob haftanın 7 günü 24 saat işleme hazırdır. Rutin işleri sıkıntısız, tutarlı hassasiyet ve yüksek verimlilikle halleder. Rob hatta her swissQprint makinesinden daha yüksek kullanım çıkarır. Müşteriler daha kısa teslimat süresi elde eder, tedarikçiler ise daha yüksek yatırım geri dönüşler alır.

Ve eğer Rob’un yardım edemeyeceği bir iş olursa bir sonraki açılmaya kadar küçük bir kenara çekilir. Her halükarda geniş format yazıcı her zaman erişilebilir haldedir.