14.5 C
Istanbul
Sunday, October 22, 2017
Ana Sayfa Impala 2

Impala 2

İlk başta sade görünen fakat on parmağında on marifet olan Impala 2 büyümeyi hedefleyen işletmeleri için ideal bir UV baskı makinesi. Çünkü temel model tüm yönlerle büyüyebiliyor; hem hız hem de maksimum format boyutu anlamında verimi iki katına çıkarıyor. Impala 2 yalnızca bir alanda sade; fiziksel ebatlar.

Impala 2 swissQprint ürünlerinin modüler tasarım prensiplerinin iyi bir örneği. Gerçek anlamda 2.5×2 metrelik yazıcı tablasıyla oldukça güçlü bir flatbed yazıcı. Opsiyonel iki farklı baskının ikiside tekli veya çiftli dağıtılabilir özelliğiyle performansı ikiye katlıyor; saatte maksimum 180m2.

Impala 2 ölçü dışı formatlar için genişletilmiş levha seçeneğiyle 2.5×4 metreye kadar çözüm sunuyor. Bir diğer deyişle, bu yazıcı tablasının ön ve arkadan ölçebileceğinden iki kat fazla.

Impala 2 rulodan ruloya seçeneğiyle devamlı baskıda da uzman. Sabit olmayan araçlarda malzemedeki kırışıklıkları düzelten ve iki güçlü dayanıklılık varyasyonlarında mevcut olan vakumuyla baskıda avantaj sağlıyor. Vakum, beslerken aynı zamanda kısa, minimal sürtünme oluşturuyor. Bu Impala 2’nin tüm rulo işlerini tek başına yapmasını sağlıyor.

Takım çalışmasına yalnızca peşpeşe dizili levha serilerinde gerek duyuluyor. Impala 2 baskı işlemlerini yazıcı tablasının ön ve arka yarılarında değişmeli olarak yürütüyor. Operatör araçları yükleyip ardından boşaltıyor ve baskı gerçekten hızlanarak ilerliyor.

SEÇENEKLER

Rulodan Ruloya Seçeneği

Rulodan ruloya seçeneği Impala 2’yi bir rulo yazıcıya dönüştürüyor. Ruloları kaliteli şekilde 180kg ağırlık ve 360mm çapa kadar bağlayarak çözüyor. Birleşik ekranlar kusursuz bir baskı görseli için cer gücünü kontrol ediyor ve ayarlıyor.

.

Levha opsiyonu

swissQprint’in geniş formatlı inkjet yazıcıları, büyük boyutlu panoları ve zorlu rulo araçlarını baskı süresinde tam güçlü vakumun altında sıkıca tutan becerikli levha opsiyonu ile donatılabiliyor. Baskı ışını tablanın sonuna geldiğinde, sofistike besleme sistemi devralıyor ve alt katmanı otomatik olarak ilerletiyor. Alt katman yeni başlangış noktasına yerleştirildikten hemen sonra baskı sorunsuzca devam ediyor.

Rob

Robot, Impala 2 flatbed yazıcının üstüne araçlarını yüklüyor ve boşaltıyor. Bunlardan ikisi beraber iki vardiya çalışarak personelin rutin görevlerinin yükünü üzerinden alıyor. Otomasyon; kullanımı ve doğal olarak geri dönütleri uygun hale getiriyor.

Drupa 2016'da Rob'u İzleyin