swissQprint, yeni geniş format baskı makinelerini FESPA 2017’de tanıtacak. Yeni model serisi, daha hassas bir şekilde mekanik olarak rafine edilmiş bir temele dayanıyor. Dahası, bu son baskı makineleri daha karlı ve çevreye duyarlı LED teknolojisi ile çalışıyor.

swissQprint, FESPA 2017’de iki farklı flatbed (düz yatak) boyutunda ve iki üretkenlik seviyesi ile yeni bir model serisi başlatacak. İsviçreli üretici, şirketin mevcut ve başarısını kanıtlamış en yüksek kalitedeki yazıcı serisinin mekanik temelini rafine ettiğini ve bu nedenle daha fazla hassaslığa ulaştığını belirtiyor. Ayrıca, yeni modeller mürekkep kürleme ile LED teknolojisini kullanıyor. Tüm bunlar, düşük enerji tüketimi ve ekolojik olarak sağlam ve son derece karlı bir toplam çözüm için genişletilmiş bir uygulama spektrumu vaat ediyor.

swissQprint, FESPA 2017 fuarında Salon B7 Stant C50’de, yeni UV flatbed baskı makinelerinde elde edilen yüksek kalite standardını canlı sunumunu ile detaylı olarak açıklayacak. Firmanın Türkiye temsilcisi Pigment Reklam’ın yetkilileri fuar boyunca swissQprint standında hazır bulunacak.

swissQprint Hakkında

swissQprint, Kriessern (İsviçre) merkezli bağımsız bir anonim şirkettir. Burada profesyonellerin reklamcılık ve sanat alanlarında kullandığı ileri teknoloji dijital baskı sistemleri geliştirilip, üretiliyor. Uzun zamandır devam eden tecrübemiz ve uzmanlığımız bizi dijital baskı teknolojisindeki inovasyon lideri yapıyor. Grafik şirketleri ve sanayi şirketleri, geniş uygulama alanlarına ve ileriye dönük tasarıma dayalı gerçek rekabet avantajı sağlayan iyi tasarlanmış, pratik çözümler için bize geliyor.

Kalite standartlarımız ve değer sistemimiz, İsviçre kökleri ile karakterize ediliyor; markamızın temelini oluşturan unsur budur; yüksek hassasiyet, üstün performans, örnek alınacak hizmet ve olağanüstü güvenilirlik.

Basın bültenine ve yüksek çözünürlüklü görseller için tıklayınız