Akıllı baskı üretiminin kalbine giden yol.

Yeni kullanıcı tecrübesine hazır mısınız?

RIP aracının parametrelerini yeni akıllı bir üretim platform oluşturmak amacıyla değiştirdik. Baskı mağazasındaki noktaları birleştirerek, V12’nin hızlı işlem yapabilmesini ve daha geniş bir specturumda renklere müdahele edilebilmesini sağlayarak kullanıcıya rahat bir çalışma ortamı hazırladık.

Version 12'deki temel fark nedir?

Ödüllü RIP yazılımımızın bu son versiyonunda, bireysel özelliklere verilen önemden daha çok, güçlü, ahenkli ve kullanıcı dostu bir platform oluşturduk. Maliyetleri düşürecek, karlılığı arttıracak yeni teknolojiler ekledik. Kullanıcının ihtiyacı olacak araçlara daha hızlı ulaşılabilir hale getirdik.

Version 12'de olanaklar genişliyor.

Tekstil baskısına ve araç kaplamasına yönelik uygulamalarımızın kapsama alanını genişlettik. Bununla beraber daha fazla kullanıcının geniş uygulama ağına erişimine olanak sağlayan yeni Dijital Lisanslar sistemi uygulamanın Windows Virualization üzerinde çalışmasına olanak sağlar hale getirildi.

Neden CalderaRIP V12'ye yükseltme yapmalısınız?

Appe 5.0APPE 5.0

Caldera V12 Adobe PDF Print Engine 5’i içinde barından ilk RIP yazılımıdır. Bir sonraki jenerasyon olan PDF baskı iş akışının temelini oluşturur. APPE 5.0 iş akışına hız ve güvenilirlik getirir.

Windos Virtualization

Yeni Dijital Lisanslama Sistemi yeni ürünlere ve özelliklere olan erişimi daha hızlı ve kolay hale getirir. Lisansınızı diğer sitelere ve bilgisayar istasyonlarına kolayca ekleyebilirsiniz.

Yüksek Hız

Yeniden tasarlanan veri hattı, devasa boyutlarda data giriş/çıkışına uygun hale getirildi. Veri çıkışında %10’un üzerinde, multilayer PSD dosyalarda 4, raster girişlerinde 7 kat daha yüksek hız yakalayacaksınız

Dinamik Linearizasyon

Zorlu koşullarda, Caldera Yüksek Linearizasyon özelliği doğruluk payını %10 arttırır.